Nieruchomości Furman Piła

Darmowe strony i fotoblogi

Temat: Ceny mieszkań, będzie krach czy nie będzie?
" />a w mediach temat aktualny:

Mieszkania mocno staniały

Średnio o dziesięć tysięcy złotych spadły w ciągu ostatnich dwóch miesięcy ceny mieszkań na rynku wtórnym w Pile. Według statystyk prowadzonych przez biura nieruchomości, drugie tyle kupujący może wynegocjować bezpośrednio przy transakcji. Mimo to o boomie na pilskim rynku nieruchomości mówić nie można. Przeciwnie, ofert sprzedaży przybywa z dnia na dzień, a kupujący czekają na kolejne obniżki.

– W trakcie ubiegłego sezonu wiosennego posiadaliśmy w_ofercie około dziewięćdziesięciu mieszkań, to średnia z okresu luty - maj – wyjaśnia Marcin Kelich, asystent ds. pośrednictwa, Biura Obrotu Nieruchomościami ‟Nieruchomości – Furman” w Pile. – Z kolei wiosna 2009 to już ponad 170 ofert, a więc prawie dwukrotny wzrost – dodaje.
Jest w czym wybierać. Problem w tym, że klienci do kupna mieszkań wcale się nie palą.
– Dzieje się tak z kilku powodów. Jeden z nich to coraz bardziej wygórowane wymagania, jakie muszą spełniać kredytobiorcy – twierdzi Marcin Zamojda, kierownik biura Nieruchomości Furman w Pile. – Drugim często niedocenianym powodem jest utrata optymizmu przez konsumenta. Ludzie rzadziej podejmują ryzyko kredytu, lub decydują się na tańsze mieszkania. To przede wszystkim skutek dużego zagrożenia utratą pracy – dodaje.
To, że klienci bardziej ociągają się z kupnem nie oznacza, że nie kupują wcale. Nadal są mieszkania, które na rynku pojawiają się tylko ‟na chwilę”. Mowa tu przede wszystkim o kawalerkach oraz mniejszych mieszkaniach dwupokojowych.

Głos Wielkopolski
Źródło: forum.pila.pl/viewtopic.php?t=5567Temat: Bunkry ? Schrony ? Składy ? w pobliżu Zalewu !
" />Z oferty biura nieruchomości Furman:
Piła, Koszyce; nietypowa nieruchomość zabudowana, po starym browarze, przy drodze A10, sąsiaduje z Kuźnikiem. Cena: 165.000 zł. (i zdjęcie dużych, drewnianych drzwi prowadzących albo do podziemia albo jakiegoś murowanego budynku)
Źródło: forum.pila.pl/viewtopic.php?t=626


Temat: Bunkry ? Schrony ? Składy ? w pobliżu Zalewu !
" />Ze strony biura nieruchomosci "Furman":
http://www.nieruchomosci.pila.pl/szczeg ... oferty=761

pozdrawiam
Źródło: forum.pila.pl/viewtopic.php?t=626